Odbierz darmowe wejście do naszej klubu

Zapraszamy cię do naszego jednej z największych i najlepiej wyposażonych siłowni we Wrocławiu. Na dwóch poziomach znajdziesz  6 niezależnych stref.


Aby odebrać darmową wejściówkę należy zgłosić się na recepcję naszego klubu, podać hasło "darmowa wejściówka", następnie zapoznać się z regulaminem siłowni i korzystać z naszego klubu do woli. Mamy nadzieję, że spodoba wam się i zostaniecie z nami na dłużej.

Informujemy, że skorzystanie z darmowej wejściówki możliwe jest tylko w godzinach pracy recepcji. Nasza recepcja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 06:30-22:00 oraz w soboty w godzinach 09:00-17:00. W niedziele i święta recepcja nie pracuje.

Telefon

+48-733-733-403

Facebook/Messenger

facebook.com/riotopgymwroclaw

E-mail

biuro@riotopgym.pl

6 niezależnych stref treningowych

STREFA ROZCIĄGANIA

Pierwsza strefa na naszej siłowni. Obszar dla tych, którzy chcą pracować nad siłą i elastycznością całego ciała. Kompletnie wyposażony w maty, drabinki, cięzary. Większość Klubowiczów zaczyna i kończy trening w tej strefie. Korzystaj z tego miejsca, aby zapobiec kontuzjom.

Karnet na siłownie Wrocław

STREFA CARDIO

Poczuj szybkość i podnieś swój puls. Bieżnia, orbitrek, a może maszyna do wiosłowania? Bez względu na to, co wybierzesz, nasze maszyny pomogą Ci uzyskać najlepszą rozgrzewkę.

STREFA TRENINGU FUNKCJONALNEGO

Silne ciało pomaga radzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami w życiu codziennym. W tej sekcji znajdziesz sprzęt, który sprawia, że będziesz silny, ale przede wszystkim poprawi Twoją równowagę, elastyczność i koordynację. Bądź kreatywny i zadaj sobie pytanie: czego dzisiaj potrzebuje moje ciało?

STREFA MASZYN

Wysokiej klasy sprzęt do ćwiczeń - rzuć wyzwanie swoim mięśniom. Ta siłownia zawiera dużą różnorodność maszyn wytrzymałościowych odpowiednich dla każdej grupy mięśniowej. Trenuj biceps, triceps i wiele więcej. Czas się spocić.

Karnet na siłownie Wrocław

STREFA WOLNEGO CIĘŻARU

Lekki i ciężki, duży i mały. Oferujemy duży wybór wolnych ciężarów, od kettlebell po hantle i sztangi. Korzystaj z tego, co Ci się podoba, Twój trening zależy od Ciebie.

SZTUKI WALKI

W RIO TOP GYM poza  rozbudowaną strefa treningu funkcjonalnego,  strefa urządzeń aerobowych oraz siłownią znajdziesz sale do zajęć sztuk walki, mate zapaśniczą oraz pełnowymiarowy oktagon

Darmowa Siłownia we Wrocławiu - Spróbuj Rio Top Gym za darmo!

Chcesz trenować w najlepszej siłowni we Wrocławiu, a przy tym nie przepłacać? Poznaj Rio Top Gym - siłownię, która oferuje darmową wejściówkę dla nowych klubowiczów, zachęcając do rozpoczęcia przygody ze zdrowym trybem życia.

Karnety - elastyczność i dopasowanie do Twoich potrzeb

W Rio Top Gym oferujemy różnorodne karnety, abyś mógł wybrać opcję najlepiej dopasowaną do Twojego stylu życia i celów treningowych. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak atrakcyjne warunki przygotowaliśmy dla Ciebie!

Profesjonalne treningi personalne

Nasi doświadczeni trenerzy przygotowują indywidualne plany treningowe dostosowane do Twoich potrzeb. Skorzystaj z profesjonalnych treningów personalnych i osiągnij swoje cele szybciej niż myślałeś!

Darmowa Siłownia we Wrocławiu - Nowoczesne strefy treningowe - trenuj, jak lubisz

Rio Top Gym to siłownia z pięcioma niezależnymi strefami treningowymi. Oferujemy zarówno strefy do treningu siłowego, jak i cardio, maszyn, a także rozciągania. Odwiedź naszą galerię, aby zobaczyć zdjęcia i przekonać się, jak różnorodne możliwości treningowe oferujemy!

Darmowa wejściówka - przekonaj się na własne oczy

Nie wierzysz, że taka siłownia może istnieć? Skorzystaj z naszej oferty darmowej wejściówki i przekonaj się sam! Spróbuj naszych stref treningowych, porozmawiaj z trenerami i dołącz do zadowolonych klubowiczów.

Darmowa Siłownia we Wrocławiu - Kontakt - jesteśmy tu dla Ciebie!

Masz pytania, potrzebujesz więcej informacji lub chciałbyś się umówić na trening personalny? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Rio Top Gym - Darmowa Siłownia we Wrocławiu czeka na Ciebie!

Nie zwlekaj dłużej i zacznij swoją przygodę ze zdrowym stylem życia już dziś! Rio Top Gym - darmowa siłownia we Wrocławiu oferuje Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele sportowe. Skorzystaj z naszej specjalnej oferty darmowej wejściówki, przekonaj się o jakości naszej siłowni i dołącz do grona zadowolonych klubowiczów. Czekamy na Ciebie!