Odbierz darmowe wejście do naszej Siłowni

Zapraszamy cię do naszego jednej z największych i najlepiej wyposażonych siłowni we Wrocławiu. Na dwóch poziomach znajdziesz  6 niezależnych stref.

Wystarczy że wypełnisz poniższy formularz. Gwarantujemy że nie będziemy udostępniać twoich danych innym firmom.

Informujemy, że skorzystanie z darmowej wejściówki możliwe jest tylko w godzinach pracy recepcji.

Nasza recepcja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 06:30-22:00 oraz w soboty w godzinach 08:00-13:00.

W niedziele i święta recepcja nie pracuje.

  Kiedy chcesz zacząć trenować?

  smartphone
  Telefon

  +48-733-733-403

  tomessenger
  Facebook/Messenger

  facebook.com/riotopgympl

  email (1)
  E-mail

  biuro@riotopgym.pl

  6 niezależnych stref treningowych

  yoga-pose

  STREFA ROZCIĄGANIA

  Pierwsza strefa na naszej siłowni. Obszar dla tych, którzy chcą pracować nad siłą i elastycznością całego ciała. Kompletnie wyposażony w maty, drabinki, cięzary. Większość Klubowiczów zaczyna i kończy trening w tej strefie. Korzystaj z tego miejsca, aby zapobiec kontuzjom.

  workout-machine

  STREFA CARDIO

  Poczuj szybkość i podnieś swój puls. Bieżnia, orbitrek, a może maszyna do wiosłowania? Bez względu na to, co wybierzesz, nasze maszyny pomogą Ci uzyskać najlepszą rozgrzewkę.

  muscle

  STREFA TRENINGU FUNKCJONALNEGO

  Silne ciało pomaga radzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami w życiu codziennym. W tej sekcji znajdziesz sprzęt, który sprawia, że będziesz silny, ale przede wszystkim poprawi Twoją równowagę, elastyczność i koordynację. Bądź kreatywny i zadaj sobie pytanie: czego dzisiaj potrzebuje moje ciało?

  gym-station

  STREFA MASZYN

  Wysokiej klasy sprzęt do ćwiczeń - rzuć wyzwanie swoim mięśniom. Ta siłownia zawiera dużą różnorodność maszyn wytrzymałościowych odpowiednich dla każdej grupy mięśniowej. Trenuj biceps, triceps i wiele więcej. Czas się spocić.

  dumbbell

  STREFA WOLNEGO CIĘŻARU

  Lekki i ciężki, duży i mały. Oferujemy duży wybór wolnych ciężarów, od kettlebell po hantle i sztangi. Korzystaj z tego, co Ci się podoba, Twój trening zależy od Ciebie.

  mma-2

  SZTUKI WALKI

  W RIO TOP GYM poza  rozbudowaną strefa treningu funkcjonalnego,  strefa urządzeń aerobowych oraz siłownią znajdziesz sale do zajęć sztuk walki, mate zapaśniczą oraz pełnowymiarowy oktagon